wakacje we Włoszech

Najlepsza oferta do Włoch

W kilka dni zobaczyć wszystko to, co najlepsze we Włoszech? Już teraz niewielki budżet wystarczy, by poznać Włochy i zasmakować w cudach wielkiej spuścizny kulturowej Italii. Nasze wycieczki do Włoch przybliżą wszystkim najciekawsze miejsca Italii.

Start zwiedzania wspaniałych Włoch proponujemy w Rzymie – Wiecznym Mieście, bo stąd pochodzi europejska kultura i do tego miasta prowadzą wszystkie drogi. Przewodnik zabierze Cię do Koloseum, zobaczysz Forum Romanum oraz Bazylikę Świętego Piotra, największy kościół chrześcijański na świecie. Znajdziesz również czas na to, by samemu pokręcić się po rzymskich wąskich uliczkach w celu odwiedzenia kawiarni, pizzerii lub sklepu z doskonałymi włoskimi winami. A jeśli jesteś singlem – biorąc udział w wycieczkach dla singli do Rzymu być może poznasz miłość swego życia.

Poza Rzymem zaproponujemy Tobie odwiedzenie następujących miast: Florencję – ojczyznę renesansu oraz magiczną Wenecję. W wolnym czasie skorzystaj z możliwości spróbowania najlepszych lodów na całym świecie a będąc we Florencji skuś się na zakup kilku znanych florenckich wyrobów ze skóry.

Za wycieczkę nie zapłacisz zbyt wiele – oferujemy różnorodne pakiety, począwszy od ofert wycieczek na studencką kieszeń, poprzez grupy budżetowe, skończywszy na imprezach “szytych na miarę”. Aby zapewnić komfort podróży korzystamy z autokarów wyposażonych w duże okna, wygodne fotele, klimatyzację i toaletę. Cena imprezy zazwyczaj oznacza, że gwarantujemy noclegi w pokojach 2-osobowych z łazienkami (2 łóżka pojedyncze). Jeśli podróżujesz sam / sama – nie martw się, znajdziemy drugą osobę tej samej płci w podobnym przedziale wiekowym. W ten sposób wakacje dla singli nie muszą być droższe o dopłatę do pokoju jednoosobowego.